Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Volná místa

Volná místa

Hledáme nové zaměstnance na následující pracovní pozice:

Jeřábník

Požadavky:

  • SŠ / výuční list nejlépe v technickém oboru (předchozí praxe není nutná!)
  • zdravotní a psychická způsobilost pro práci ve výškách
  • jeřábnický průkaz (možnost vyškolení)
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita
  • spolehlivost a samostatnost
  • bydliště Jižní Čechy, Vysočina, Středočeský kraj, Praha (zázemí firmy Tábor)

Náplň práce:

  • obsluha věžového jeřábu (kabina i dálkové ovládání)
  • řízení služebního vozidla

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • platové ohodnocení 130-150/h dle předchozích zkušeností
  • pracovní turnusy (vyšší konto odpracovaných hodin = vyšší mzda)
  • zajištění ubytování
  • služební vůz / cestovní náhrady, stravné
  • měsíční / vánoční prémie
  • pravidelný výplatní termín
  • zajištění pravidelného školení ZZ

Servisní technik

Požadavky:

  • SŠ / výuční list v oboru elektro (předchozí praxe není nutná!)
  • bydliště Jižní Čechy (zázemí firmy Tábor)

  • montáž / demontáž / servis věžových jeřábů po Čechách
  • údržba a příprava na provozovně
  • obsluha věžového jeřábu
  • řízení doprovodného vozidla

Nabízíme:

  • platové ohodnocení 25 – 35 000,- dle předchozích zkušeností
  • zajištění školení elektro / jeřábnický průkaz / práce ve výškách / vysokozdvižný vozík
  • příspěvek na dojíždění / služební vůz, služební tarif (nejdříve po zaškolení)
  • nové zázemí stabilní firmy

V případě zájmu zašlete životopis na info@tzzjeraby.cz