Volná místa

Hledáme nové zaměstnance na následující pracovní pozice:

Věžový jeřábník

Požadavky:

  • SŠ / výuční list nejlépe v technickém oboru (předchozí praxe není nutná!)
  • Zdravotní a psychická způsobilost pro práci ve výškách
  • Jeřábnický průkaz (možnost vyškolení, pokud není praxe)
  • Časová flexibilita – mnohdy přesčasy a víkendy = vyšší mzda
  • Spolehlivost a samostatnost

Náplň práce:

  • Obsluha věžového jeřábu (kabina i dálkové ovládání)
  • Drobné udržovací opravy

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Platové ohodnocení 120-140/h dle předchozích zkušeností
  • Pracovní turnusy (vyšší konto odpracovaných hodin = vyšší mzda)
  • Zajištění ubytování
  • Služební vůz / Cestovní náhrady, Stravné
  • Měsíční / vánoční prémie
  • Každoroční školení na jeřábnický průkaz
  • Pravidelný výplatní termín

Servisní technik

Požadavky:

  • SŠ / výuční list v oboru elektro (předchozí praxe není nutná!)
  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Montáž / demontáž věžových jeřábů po Čechách
  • Servisní práce a údržba
  • Obsluha věžového jeřábu

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení 22 – 35 000,- dle předchozích zkušeností
  • Zajištění školení elektro / jeřábnický průkaz
  • Příspěvek na dojíždění / Služební vůz, služební tarif (nejdříve po zaškolení)
  • Nové zázemí stabilní firmy

V případě zájmu zašlete životopis na toufar@tzzjeraby.cz